1pxPromocje
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
751,31 zł 644,53 zł
zestaw
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1pxWypróbuj autentyczne produkty Morindy

Firma Morinda - lider przemysłu noni, wellness i produktów opóźniających proces starzenia, wypełnionych po brzegi cennymi irydoidami, dokłada wszelkich starań, by jej produkty posiadały najwyższą jakość i zapewniały całkowite bezpieczeństwo ich stosowania. Każdy produkt posiada wymagane prawem certyfikaty. 
Morinda, jest pewna skuteczności swoich napojów i jako jedyna firma produkująca sok z owocu noni, daje swoim nowym Klientom aż 90 dni gwarancji satysfakcji. Można zatem oddać niezużytą część opakowania, by otrzymać zwrot pieniędzy. Szczegóły na stronie reklamacje i zwroty.

Tahitian Noni Original Juice

Polecamy pierwszy na świecie, oryginalny produkt z noni
Tahitian Noni Original
wcześniej zwany: Tahitian Noni Juice (Sok Tahitian Noni)

 

Oferowany przez firmę Morinda sok Tahitian NoniTM posiada bardzo długie tradycje lecznicze. Od wieków był używany przez lud Polinezji Francuskiej, który wysoko cenił jego walory i korzyści płynące z jego stosowania.  

 

Objęta prawem receptura przyrządzania soku świetnie oddaje istotę owocu noni, który od wieków był stosowany przez mieszkańców Polinezji. Połączenie tradycji z wysoką jakością przyczyniło się do tego, że Tahitian Noni jest stosowany przez miliony ludzi na całym świecie. Gwarantujemy, że w każdej butelce wybornego soku z noni (http://nonibioactive.pl/pl/c/Morinda-Tahitian-Noni/1) odnajdziesz tradycyjny smak.

Znak FOOTPRINT na butelce – gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i autentyczność produktu.

Wysoka jakość oferowanego przez nas napoju Tahitian Noni została potwierdzona przez licznych badaczy owocu noni, którzy nie wyrażają zgody na publikację swoich nazwisk oraz badań przez inne firmy, które zajmują się produkcją preparatów z owoców noni.

Jednym z badaczy owoców, którzy uważali nasze produkty za najlepsze na rynku i polecali je był najwybitniejszy specjalista w tej dziedzinie dr Ralph Heinicke, nazywany również „Ojcem Noni”.

Kierujemy się zasadą, że zdrowie i bezpieczeństwo klienta są dla nas najważniejsze. Dlatego stale inwestujemy ogromny kapitał, aby oferowane przez nas naturalne produkty z owoców spełniały najwyższe standardy.

 

 

 

Zestaw MORINDA
Producent: Morinda
Cena: 644,53 zł 751,31 zł
zestaw
1pxzobacz więcej
  • promocja
Zestaw Promocyjny 5
Producent: Morinda
Cena: 467,68 zł
szt
1pxzobacz więcej
1pxArtykuły
1pxMorinda w Polanicy przez całe Lato!

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów i osoby odwiedzające nasz sklep na letni wypad do Polanicy-Zdrój. W sali wystawowej przy głównym deptaku (ul. Zdrojowa 11) będziemy z Morindą niemal przez cale lato. Udział w Polanickich Spotkaniach ze Zdrowiem "Czuj się i wyglądaj Młodo" zaczynamy już w Majówkę...

 

1pxMorinda w narciarskim Zieleńcu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie Weekendu z Haczkiewiczem i Jarmarku Zdrowej Żywności w Zieleńcu, 5 i 6 marca 2016 roku. Będzie można napić się wybornego, grzanego noni i jeśli dopisze pogoda – skorzystać z pomiaru wieku biologicznego za pomocą nowoczesnego skanera TrūAge

 
1pxNonibioactive.pl na TAR-ECO we Wrocławiu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie targów Tar-Eco, które odbędą się we Wrocławiu, 12 i 13 marca 2016.

Odwiedzającym nasze stoisko gościom, dajemy możliwość pomiaru szkodliwych związków A.G.E. z jednoczesnym wyliczeniem wieku biologicznego, przy pomocy precyzyjnego skanera TruAge. Przedstawimy też ofertę naturalnych produktów firmy Morinda,

1pxRusza Program Lojalnościowy

Od stycznia br. wprowadzamy w naszym sklepie Program Lojalnościowy pod nazwą - W świetnej kondycji przez cały rok.

Zarejestrowani Klienci, dokonujący systematycznych zakupów przez co najmniej 4 miesiące, będą mogli zamienić swoje punkty na wybrane przez siebie produkty. Do każdego zakupu za kwotę 150 zł, dodane zostanie do konta Klienta 10 punktów. Ilość ta odpowiada kwocie 10 zł. Dokonując zakupu na przykład 4 butelek MAX'a, zyskujemy 40 zł w Programie Lojalnościowym. Warunkiem skorzystania z takiej wymiany są systematyczne zakupy, wykonywane przez okres przynajmniej 4 miesięcy. Poniżej dostępny jest regulamin naszego Programu Lojalnościowego. Biorąc udział w naszym Programie Lojalnościowym, zyskujecie Państwo to, co dla nas wszystkich najważniejsze: zdrowie i dobre samopoczucie.
Ponadto...

1pxMorinda na Natura Food w Łodzi

Zapraszamy na nasze stoisko nr 17 w trakcie targów Natura Food & BeECO w Łodzi już w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie Państwo na stronie Organizatora.
Dla Klientów sklepu Nonibioactive.pl, bezpłatne badanie TruAge - poziomu szkodliwych A.G.E. i wieku biologicznego.

Zespół sklepu Nonibioactive.pl

 
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl