1pxPromocje
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
751,31 zł 644,53 zł
zestaw
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1pxWypróbuj autentyczne produkty Morindy

Firma Morinda - lider przemysłu noni, wellness i produktów opóźniających proces starzenia, wypełnionych po brzegi cennymi irydoidami, dokłada wszelkich starań, by jej produkty posiadały najwyższą jakość i zapewniały całkowite bezpieczeństwo ich stosowania. Każdy produkt posiada wymagane prawem certyfikaty. 
Morinda, jest pewna skuteczności swoich napojów i jako jedyna firma produkująca sok z owocu noni, daje swoim nowym Klientom aż 90 dni gwarancji satysfakcji. Można zatem oddać niezużytą część opakowania, by otrzymać zwrot pieniędzy. Szczegóły na stronie reklamacje i zwroty.

Age Defy: Unikalne bioaktywne podejście do procesu starzenia się!

Nie można zatrzymać procesu starzenia, jednak już teraz istnieją metody, aby je spowolnić. Jednym ze sposobów jest stosowanie Age Defy, który dzięki bioaktywnej formule uderza w przyczyny starzenia się skóry.

Powodem starzenia się skóry jest utracenie równowagi enzymów w naszej skórze. Dzięki unikalnej formule, zastosowanej w Age Defy równowaga enzymów została zachowana. Ponadto sok przywraca skórze młodzieńczy wygląd, a także wzmacnia jej matrycę hamując szkodliwe dla niej enzymy i pobudzając te, które są odpowiedzialne za budowanie nowej.

Regularne stosowanie Age Defy nie tylko poprawi wygląd cery, ale także pomoże Ci czuć się promiennie na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Prowadzimy sprzedaż produktów zgodnych z naturą, do których produkcji wykorzystywane są wyłącznie ekologiczne owoce. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. naturalne preparaty z owoców noni.

 

 

Biotopical Intervention Set
Producent: Morinda
Cena: 303,00 zł
zestaw
1pxzobacz więcej
Biotopical Complete Set
Producent: Morinda
Cena: 403,00 zł
zestaw
1pxzobacz więcej
urządzenie Ultraderm Therapy
Producent: Morinda
Cena: 953,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
Repairing Serum
Producent: Morinda
Cena: 123,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
Regenerating Night Cream
Producent: Morinda
Cena: 123,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
Eye Treatment
Producent: Morinda
Cena: 103,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
Triple Action Toner
Producent: Morinda
Cena: 68,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
One Step Cleanser
Producent: Morinda
Cena: 68,00 zł
szt
1pxzobacz więcej
Microderm dyski wymienne
Producent: Morinda
Cena: 43,00 zł
1pxzobacz więcej
1pxArtykuły
1pxMorinda w Polanicy przez całe Lato!

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów i osoby odwiedzające nasz sklep na letni wypad do Polanicy-Zdrój. W sali wystawowej przy głównym deptaku (ul. Zdrojowa 11) będziemy z Morindą niemal przez cale lato. Udział w Polanickich Spotkaniach ze Zdrowiem "Czuj się i wyglądaj Młodo" zaczynamy już w Majówkę...

 

1pxMorinda w narciarskim Zieleńcu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie Weekendu z Haczkiewiczem i Jarmarku Zdrowej Żywności w Zieleńcu, 5 i 6 marca 2016 roku. Będzie można napić się wybornego, grzanego noni i jeśli dopisze pogoda – skorzystać z pomiaru wieku biologicznego za pomocą nowoczesnego skanera TrūAge

 
1pxNonibioactive.pl na TAR-ECO we Wrocławiu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie targów Tar-Eco, które odbędą się we Wrocławiu, 12 i 13 marca 2016.

Odwiedzającym nasze stoisko gościom, dajemy możliwość pomiaru szkodliwych związków A.G.E. z jednoczesnym wyliczeniem wieku biologicznego, przy pomocy precyzyjnego skanera TruAge. Przedstawimy też ofertę naturalnych produktów firmy Morinda,

1pxRusza Program Lojalnościowy

Od stycznia br. wprowadzamy w naszym sklepie Program Lojalnościowy pod nazwą - W świetnej kondycji przez cały rok.

Zarejestrowani Klienci, dokonujący systematycznych zakupów przez co najmniej 4 miesiące, będą mogli zamienić swoje punkty na wybrane przez siebie produkty. Do każdego zakupu za kwotę 150 zł, dodane zostanie do konta Klienta 10 punktów. Ilość ta odpowiada kwocie 10 zł. Dokonując zakupu na przykład 4 butelek MAX'a, zyskujemy 40 zł w Programie Lojalnościowym. Warunkiem skorzystania z takiej wymiany są systematyczne zakupy, wykonywane przez okres przynajmniej 4 miesięcy. Poniżej dostępny jest regulamin naszego Programu Lojalnościowego. Biorąc udział w naszym Programie Lojalnościowym, zyskujecie Państwo to, co dla nas wszystkich najważniejsze: zdrowie i dobre samopoczucie.
Ponadto...

1pxMorinda na Natura Food w Łodzi

Zapraszamy na nasze stoisko nr 17 w trakcie targów Natura Food & BeECO w Łodzi już w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie Państwo na stronie Organizatora.
Dla Klientów sklepu Nonibioactive.pl, bezpłatne badanie TruAge - poziomu szkodliwych A.G.E. i wieku biologicznego.

Zespół sklepu Nonibioactive.pl

 
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl