1px Rusza Program Lojalnościowy 2

Od stycznia br. wprowadzamy w naszym sklepie Program Lojalnościowy pod nazwą
"W świetnej kondycji przez cały rok".

Zarejestrowani Klienci, dokonujący systematycznych zakupów przez co najmniej 4 miesiące, będą mogli zamienić swoje punkty na wybrane przez siebie produkty. Do każdego zakupu za kwotę 150 zł, dodane zostanie do konta Klienta 10 punktów. Ilość ta odpowiada kwocie 10 zł. Dokonując zakupu na przykład 4 butelek MAX'a, zyskujemy 40 zł w Programie Lojalnościowym. Warunkiem skorzystania z takiej wymiany są systematyczne zakupy, wykonywane przez okres przynajmniej 4 miesięcy. Poniżej dostępny jest regulamin naszego Programu Lojalnościowego. Biorąc udział w naszym Programie Lojalnościowym, zyskujecie Państwo to, co dla nas najważniejsze - zdrowie i dobre samopoczucie.

UWAGA. Klienci, którzy uczestniczą w Programie Lojalnościowym sklepu Nonibioactive.pl, jednocześnie biorą udział w Programie Lojalnościowym firmy Morinda. Warunkiem skorzystania z promocji, są również systematyczne zakupy przez okres minimum 4 miesięcy. Przykładowo kupując 4 butelki Max'a, Noni Original lub Extra przez okres 4 miesięcy, w miesiącu piątym otrzymujemy do swojego zamówienia dodatkowo jedną butelkę ulubionego napoju Morindy.
Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać dzwoniąc pod bezpłatny numer do biura Morindy w USA - tel. 00 800 111 35 54 (z wyjątkiem sieci Play), w godz. od 15.00 do 21.00. Obsługa w języku polskim. Informacje na temat obydwu programów udziela również nasz sklep, pod bezpłatnym numerem 692 099 805.
Regulamin Programu Lojalnościowego

W ŚWIETNEJ KONDYCJI PRZEZ CAŁY ROK

1. W programie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które posiadają konto Klienta w sklepie Nonibioactive.pl.

2. Uczestnicy Programu Lojalnościowego za każde 150 zł wydane na zakup produktów w sklepie Nonibioactive.pl otrzymują 10 pkt. Programu Lojalnościowego.

3. Zebrane na koncie Klienta punkty Programu Lojalnościowego, wymieniane są wyłącznie na produkty dostępne w sklepie. Pełny wykaz produktów podlegających wymianie na punkty, dostępny jest w Panelu Klienta.

4. Z wymiany punktów na produkty, mogą skorzystać wyłącznie Klienci, którzy przez 4 kolejne miesiące (począwszy od stycznia 2016 roku) dokonają zakupu za co najmniej 150 zł miesięcznie z wyłączeniem kosztów przesyłki.

5. Jeśli Klient nie dokona zakupu w dowolnym miesiącu, przed upływem okresu wymienionego w pkt. 4, zebrane wcześniej punkty zostają skreślone z konta Klienta, a proces ponownego naliczania zaczyna się od miesiąca, w którym Klient wykonał następny zakup.

6. Ilość punktów przyznanych za zakup produktu dostępna jest na stronie produktu, oraz w koszyku Klienta.

7. Punkty Programu Lojalnościowego sklepu Nonibioactive.pl przyznawane są również w trakcie zakupu z rabatem urodzinowym.

8. Nie dolicza się punktów Programu Lojalnościowego za zakup produktów w specjalnych promocjach sklepu.

9. Wymiana punktów na produkty, może nastąpić nie wcześniej niż w piątym miesiącu od chwili przystąpienia Klienta do Programu Lojalnościowego i zrealizowaniu kolejnych czterech zakupów, po co najmniej jednym w każdym miesiącu poprzedzającym taką wymianę.

10. Wybrany przez Klienta produkt zostanie przesłany na adres Klienta niezwłocznie po dokonaniu wymiany za zgromadzone punkty Programu Lojalnościowego.

11. Programu Lojalnościowy sklepu Nonibioactive.pl trwa 12 miesięcy od 5 stycznia 2016 do 30 stycznia 2017, z możliwością jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

12. Wszelkie spory wynikłe z udziału w Programie Lojalnościowym, nie uwzględnione w niniejszym Regulaminie rozstrzygamy na korzyść naszych Klientów.

1px Komentarze do wpisu (2)

5 stycznia 2016

Czy otrzymam punkty za dokonany zakup z 2 stycznia br.?

5 stycznia 2016

Oczywiście. Do Pani konta dopisana została odpowiednia ilość punktów za dokonany zakup. Pozdrawiam

1pxArtykuły
1pxMorinda w Polanicy przez całe Lato!

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów i osoby odwiedzające nasz sklep na letni wypad do Polanicy-Zdrój. W sali wystawowej przy głównym deptaku (ul. Zdrojowa 11) będziemy z Morindą niemal przez cale lato. Udział w Polanickich Spotkaniach ze Zdrowiem "Czuj się i wyglądaj Młodo" zaczynamy już w Majówkę...

 

1pxMorinda w narciarskim Zieleńcu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie Weekendu z Haczkiewiczem i Jarmarku Zdrowej Żywności w Zieleńcu, 5 i 6 marca 2016 roku. Będzie można napić się wybornego, grzanego noni i jeśli dopisze pogoda – skorzystać z pomiaru wieku biologicznego za pomocą nowoczesnego skanera TrūAge

 
1pxNonibioactive.pl na TAR-ECO we Wrocławiu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie targów Tar-Eco, które odbędą się we Wrocławiu, 12 i 13 marca 2016.

Odwiedzającym nasze stoisko gościom, dajemy możliwość pomiaru szkodliwych związków A.G.E. z jednoczesnym wyliczeniem wieku biologicznego, przy pomocy precyzyjnego skanera TruAge. Przedstawimy też ofertę naturalnych produktów firmy Morinda,

1pxRusza Program Lojalnościowy

Od stycznia br. wprowadzamy w naszym sklepie Program Lojalnościowy pod nazwą - W świetnej kondycji przez cały rok.

Zarejestrowani Klienci, dokonujący systematycznych zakupów przez co najmniej 4 miesiące, będą mogli zamienić swoje punkty na wybrane przez siebie produkty. Do każdego zakupu za kwotę 150 zł, dodane zostanie do konta Klienta 10 punktów. Ilość ta odpowiada kwocie 10 zł. Dokonując zakupu na przykład 4 butelek MAX'a, zyskujemy 40 zł w Programie Lojalnościowym. Warunkiem skorzystania z takiej wymiany są systematyczne zakupy, wykonywane przez okres przynajmniej 4 miesięcy. Poniżej dostępny jest regulamin naszego Programu Lojalnościowego. Biorąc udział w naszym Programie Lojalnościowym, zyskujecie Państwo to, co dla nas wszystkich najważniejsze: zdrowie i dobre samopoczucie.
Ponadto...

1pxMorinda na Natura Food w Łodzi

Zapraszamy na nasze stoisko nr 17 w trakcie targów Natura Food & BeECO w Łodzi już w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie Państwo na stronie Organizatora.
Dla Klientów sklepu Nonibioactive.pl, bezpłatne badanie TruAge - poziomu szkodliwych A.G.E. i wieku biologicznego.

Zespół sklepu Nonibioactive.pl

 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl