1px Styl Życia TruAge. Targi Eko Styl, Bielsko-Biała 2

Tylko Ty możesz zadbać o swoje zdrowie.
Nie od dzisiaj wiadomo, że "zdrowy styl życia" to podstawowy warunek gwarantujący nam dłuższe życie w dobrym zdrowiu. Czy jednak udaje się nam wdrażać dobre nawyki w swoim codziennym życiu? Czy staramy się coś zmienić, albo czy w ogóle chcemy wdrażać zdrowe przyzwyczajenia?

Odwiedzając markety i obserwując klientów aptek kupujących reklamowane pigułki - wydaje się, że wcale na naszym zdrowiu nam nie zależy. Potwierdzają to m.in. badania. Pod względem sprzedaży cudownych pigułek jesteśmy liderami w Europie. Kupujemy "śmieciową" żywność i karmimy nią nie tylko siebie, ale i nasze dzieci. Zaś nasza aktywność ruchowa, kona gdzieś między fotelem w samochodzie i tym przed telewizorem. A przecież wszyscy chcemy żyć długo! Chcemy być wśród swoich bliskich, dzieci, wnucząt, prawnucząt. Nie ma przecież cudownego lekarstwa na długowieczność, na zdrowie, na smukłą sylwetkę, na niestarzejące się ciało. Nie da się też tego kupić. Choćbyśmy mieli i miliard dolarów, to i tak o swoje zdrowie musimy zadbać sami

Dlaczego zatem tak mało dbamy o siebie, skoro tak dużo się o tym mówi i pisze?
Pewnie jest wiele przyczyn: nasze lenistwo, wiara w to, że jestem tym wybranym, który będzie żył długo i szczęśliwie, brak czasu. A może potężne lobby farmaceutyczne, po prostu nie chce, żebyśmy byli zdrowi i pozbawiali go wielomiliardowych dochodów(?). Czyni zatem starania, żeby utrzymać nas w przekonaniu, że wszystko da się wyleczyć tym, lub innym specyfikiem. A przecież już nasze babcie uczyły nas, że to co naturalne jest najlepsze. Dlaczego zatem nie mielibyśmy im ufać, zamiast słuchać całkiem obcych nam ludzi? Decyzję pozostawiam Tobie.

Targi promujące zdrowy styl życia,
odbywają się w naszym kraju coraz częściej. I chwała za to wszystkim organizatorom. To dzięki takim imprezom, rośnie w naszym społeczeństwie świadomość koniecznej korekty swoich złych nawyków żywieniowych i tych związanych z aktywnością fizyczną. W najbliższy weekend odbędą się II Targi EKO STYL w bielsku Białej i choć jest to młoda impreza, skupia najlepszych wystawców - producentów naturalnej żywności i suplementów diety.

 

Targi EKO STYL 2015

 

Zapraszamy do Bielska. 21 i 22 marca 2015.
Badanie wieku biologicznego. Zaraz obok wejścia zapraszamy na nasze stoisko tych, którzy potrzebują dodatkowych bodźców, żeby zmienić swoje nawyki. Każdy będzie mógł bowiem sprawdzić ile lat naprawdę ma jego ciało. Badania wykonujemy za pomocą precyzyjnego, certyfikowanego skanera TruAge, który nieinwazyjnie, w niespełna 20 sekund, wylicza poziom szkodliwych A.G.E. w naszej skórze. Wiek biologiczny wyższy od metrykalnego, umieszczony w polu o kolorze czerwonym, powinien być dla Ciebie - drogi Czytelniku, tym bakcylem, który pchnie Cię do wprowadzenia koniecznych zmian. Podpowiemy Ci co możesz zrobić, żeby wprowadzić styl życia TrūAge. Badania realizujemy bowiem w ramach światowej akcji promującej zdrowe życie o nazwie: What's Your TrūAge.(ile masz lat naprawdę?). Badanie w trakcie targów kosztuje 20 zł, a dla Klientów naszego sklepu 10 zł.

Zapraszamy na prelekcję. W sobotę, 21 marca, o godz. 13.00, zapraszamy na naszą prelekcję pt. Dowiedz się jak Twój styl życia wpływa na Twoje zdrowie: Produkty glikacji, a przedwczesne starzenie i choroby związane z wiekiem.
Gorąco zapraszamy. W trakcie prelekcji, rozlosujemy również 3 bezpłatne karnety na badanie wieku biologicznego, a tuż po niej, zapraszamy na

degustację napojów bioaktywnych firmy Morinda. Osobam zainteresowanym produktami i współpracą w zakresie promocji zdrowego stylu życia TruAge, odpowiemy na wszystkie pytania.

bezpłatna wejsciowka  Pobierz bezpłatny bilet wstępu strona organizatora Strona organizatora targów.
lokalizacjaMiejsce targów. Dojazd sobota: 10.00 - 18.00; niedziela: 10.00 - 18.00

 

Zbliża się wiosna. Zachęcamy do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu i odwiedzenie naszego stoiska w trakcie targów EKO STYL w Bielsku-Białej.

 

1px Komentarze do wpisu (2)

15 marca 2015

Dziękujemy za zaproszenie. Będziemy z mężem na pewno. dziękujemy

15 marca 2015

Byłem na poprzednich targach w Bielsku i zostałem Waszym Klientem. Ponieważ mój wiek biologiczny był dużo wyższy, wprowadziliśmy z żoną sporo zmian w naszych posiłkach. Częściej chodzimy na wspólne spacery. Czuję się znacznie lepiej niż pół roku temu. Ciekawe jaki będzie teraz wynik badania. Pozdrawiam.

1pxArtykuły
1pxMorinda w Polanicy przez całe Lato!

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów i osoby odwiedzające nasz sklep na letni wypad do Polanicy-Zdrój. W sali wystawowej przy głównym deptaku (ul. Zdrojowa 11) będziemy z Morindą niemal przez cale lato. Udział w Polanickich Spotkaniach ze Zdrowiem "Czuj się i wyglądaj Młodo" zaczynamy już w Majówkę...

 

1pxMorinda w narciarskim Zieleńcu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie Weekendu z Haczkiewiczem i Jarmarku Zdrowej Żywności w Zieleńcu, 5 i 6 marca 2016 roku. Będzie można napić się wybornego, grzanego noni i jeśli dopisze pogoda – skorzystać z pomiaru wieku biologicznego za pomocą nowoczesnego skanera TrūAge

 
1pxNonibioactive.pl na TAR-ECO we Wrocławiu

Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie targów Tar-Eco, które odbędą się we Wrocławiu, 12 i 13 marca 2016.

Odwiedzającym nasze stoisko gościom, dajemy możliwość pomiaru szkodliwych związków A.G.E. z jednoczesnym wyliczeniem wieku biologicznego, przy pomocy precyzyjnego skanera TruAge. Przedstawimy też ofertę naturalnych produktów firmy Morinda,

1pxRusza Program Lojalnościowy

Od stycznia br. wprowadzamy w naszym sklepie Program Lojalnościowy pod nazwą - W świetnej kondycji przez cały rok.

Zarejestrowani Klienci, dokonujący systematycznych zakupów przez co najmniej 4 miesiące, będą mogli zamienić swoje punkty na wybrane przez siebie produkty. Do każdego zakupu za kwotę 150 zł, dodane zostanie do konta Klienta 10 punktów. Ilość ta odpowiada kwocie 10 zł. Dokonując zakupu na przykład 4 butelek MAX'a, zyskujemy 40 zł w Programie Lojalnościowym. Warunkiem skorzystania z takiej wymiany są systematyczne zakupy, wykonywane przez okres przynajmniej 4 miesięcy. Poniżej dostępny jest regulamin naszego Programu Lojalnościowego. Biorąc udział w naszym Programie Lojalnościowym, zyskujecie Państwo to, co dla nas wszystkich najważniejsze: zdrowie i dobre samopoczucie.
Ponadto...

1pxMorinda na Natura Food w Łodzi

Zapraszamy na nasze stoisko nr 17 w trakcie targów Natura Food & BeECO w Łodzi już w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie Państwo na stronie Organizatora.
Dla Klientów sklepu Nonibioactive.pl, bezpłatne badanie TruAge - poziomu szkodliwych A.G.E. i wieku biologicznego.

Zespół sklepu Nonibioactive.pl

 
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl