1pxProdukt dnia
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
751,31 zł 644,53 zł
zestaw
Morinda Core MAX
Morinda Core MAX
200,68 zł
Zestaw Promocyjny 1
Zestaw Promocyjny 1
553,71 zł
szt
Zestaw Promocyjny 2
Zestaw Promocyjny 2
556,58 zł
zestaw
Zestaw Promocyjny 3
Zestaw Promocyjny 3
385,68 zł
szt
Zestaw Promocyjny 4
Zestaw Promocyjny 4
319,42 zł
szt
Zestaw Promocyjny 5
Zestaw Promocyjny 5
467,68 zł
szt
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 
1px Redukcja Wieku
Redukcja Wieku z systemem Age Defy
Kiedy się starzejemy największym problemem z jakim zmaga się nasza skóra jest zaburzenie równowagi enzymów. Enzymy to katalizatory pomagające budować zdrową, młodą skórę oraz zachować równowagę enzymów niezbędnych do utrzymania odpowiedniego poziomu kolagenu oraz elastyny, elastyny oraz melaniny. Jednakże z biegiem czasu skóra traci optymalny balans enzymów, dzieje się tak kiedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.
 Starzenie się cery
Środowisko w którym żyjemy niestety przyspiesza proces naszego "zewnętrznego starzenia się". Nasze nawyki żywieniowe, nawyki dotyczące wypoczynku oraz naszej pracy powodują, że wyglądamy starzej niż się czujemy - wyglądamy na starszych niż jestesmy w rzeczywistości.
W walce o lepszy, zdrowszy wygląd nie pomogą nam kosmetyki do makijażu. One zaledwie maskują nasze niedoskonałości - działając wyłącznie na powierzchni skóry. Naprawdę świeża i promienna cera ukryta jest znacznie głębiej. Dzięki Age Defy możesz łatwo "wydobyć" ją na zewnątrz i diametralnie zmienić wygląd swojej cery w sposób całkowicie bezpieczny i naturalny. Pozytywne zmiany będą widoczne niemal natychmiast po zabiegu.

Kilka informacji nt. Twojej skóry
Enzymy to biokatalizatory pomagające budować zdrową, młodą skórę. Ich równowaga w organizmach żywych pozwala utrzymać odpowiedni poziom kolagenu, elastyny oraz melaniny. Niestety poprzez wpływ takich czynników jak wiek, promieniowanie UV, palenie i inne czynniki środowiskowe - równowaga enzymów zostaje zachwiana. Wynikiem tego są zmiany w reakcjach chemicznych zachodzących w Twojej skórze i stopniowo osłabia się jej matryca. Nnajprawodpodobniej właśnie wtedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.
Równowaga enzymów
Substancje bioaktywne zawarte w Age Defy pomagają w przywróceniu i zachowaniu zdrowego balansu enzymów w Twojej skórze. Bioaktywna gardenia, peptydy i rzeżucha indyjska zawarte w produktach Age Defy hamują proces starzenia się i przywracają właściwy balans enzymów odpowiedzialnych za zdrowy wygląd skóry. bioaktywna redukcja wieku
Substancje bioaktywne zawarte w produktach Age Defy wspierają produkcję białek takich jak elastyna i kolagen, dwóch głównych komponentów budujących matrycę naszej skóry. Białka te są również odpowiedzialne za promienny wygląd naszej cery. Świeższy wygląd skóry zapewniaja również peptydy wspierające występujący w skórze kwas hialurowy.

Substancje bioaktywne Age Defy docierają do głównych przyczyn starzenia się skóry.
Bioaktywna Redukcja Wieku Age Defy zawiera trzy wysoce efektywne substancje opracowane w celu przywrócenia promiennego wyglądu twojej cery. Substancje bioaktywne zawarte w produktach Age Defy przeznaczone są do niwelowania zaburzonej równowagi enzymów oraz pomagają w naprawie i ochronie skóry przed starzeniem się na poziomie komórkowym.

Regenerujący krem na noc

noni - morinda- krem regenerujący na noc

Regenerujący krem pod oczy

morinda - noni - regenerujący krem pod oczy

Serum reperujące do cery

morinda - noni - serum korygujące do ciała
Substancje bioaktywne Age Defy są bezpieczne i łatwe w użyciu – i co najważniejsze, co zostało potwierdzone naukowo - zapewniają silniejszą, gładszą oraz młodziej wyglądającą skórę.

Zaawansowana technologia pielęgnacji skóry
System pielęgnacji Age Defy "Bioaktywna Redukcja Wieku" to także profesjonalne i wysoce innowacyjne urządzenia do pielęgnacji cery, które zostały stworzone by zmaksymalizować efektywność działania substancji bioaktywnych oraz pomogły przenieść walkę z procesem starzenia na inny, profesjonalny poziom.
Podstawowe cechy urządzeń Age Defy:

• Profesjonalne działanie
• Nowość w świecie pielęgnacji cery
• Bezpieczne, wysoce efektywne i łatwe w użyciu
• Natychmiast zauważalne efekty.
 Satysfakcja gwarantowana

Zintensyfikuj działanie bioaktywnych substancji Age Defy przy pomocy dwóch profesjonalnych urządzeń: Ultraderm Therapy i Microderm treatment!


Urządzenia do pielęgnacji Age Defy to zaawansowane, profesjonalnej jakości narzędzia wykorzystujące najnowszą technologię, które zwiększają moc substancji bioaktywnych Age Defy. Wykorzystują technologię stosowaną również przez dermatologów i kosmetologów, by dostarczyć profesjonalną oraz wysoce efektywną pielęgnację skóry. Urządzenia te są łatwe w obsłudze i daja natychmiast widoczne rezultaty.
Już teraz możesz przekonać się o tym sama, w zaciszu swojego domu, za naprawdę niską cenę w porównaniu z zabiegami tego typu prowadzonymi w gabinetach kosmetycznych.

ULTRADERM: głęboko oczyszcza Twoją twarz. Pomaga substancjom biotopicznym Defy lepiej wniknąć wgłąb skóry.

MICRODERM: usuwa martwe komórki naskórka. Stymuluje przepływ krwi i natlenienienie komórek.


 
 Age Defy - Ultraderm Treatment Age Defy Ultraderm Therapy
Głęboko oczyszcza Twoją twarz.
Pomaga substancjom bioaktywnym Age Defy głęboko przeniknąć do Twojej skóry.

Terapia Age Defy Ultraderm posiada właściwości głębokiego oczyszczania. Wytwarzając fale ultradźwiękowe usuwa martwy naskórek, wszelkie pozostałości martwych komórek oraz nadmiar sebum.
Age Defy Ultraderm Therapy zwiększa również efektywność substancji bioaktywnych zawartych w Age Defy za pomocą sonoforezy (mikro-wibracje), które powodują czasowe otwarcie mikrokanalików w skórze. Pozwala to substancjom bioaktywnym przeniknąć w głąb tkanki, co jeszcze bardziej wzmacnia walkę z procesem starzenia się.
Dzięki zastosowaniu urządzenia Age Defy Ultraderm Therapy twoja skóra pozostaje gładsza, czystsza i bardziej promienna.
 

 


 

 Age Defy Microderm Treatment Age Defy Microderm Treatment
zabieg mikrodermabrazji we własnym domu
Age Defy Microderm Treatment wykorzystuje opatentowaną technologię do głębokiego złuszczania i technikę ssania (za pomocą rotujących dysków), aby usunąć martwe komórki z górnej warstwy skóry. Dzięki temu żywe komórki mogą efektywniej absorbować bioaktywne składniki. Zabieg mikrodermabrazji pomaga również zmniejszyć przebarwienia i nierówny koloryt skóry, odsłaniając jaśniejszą, bardziej miękką, gładszą, i młodszą cerę.

• natychmiast usuwa martwe komórki skóry zapewniając jaśniejszą i czystszą cerę
• rozjasnia skórę
• natychmiastowa poprawa kolorytu i faktury skóry
• zmniejsza przebarwienia w tym plamy starcze.
Age Defy Microderm Treatment wyposażony w różne techniki odsysania próżniowego, nie tylko złuszcza martwy naskórek, ale także stymuluje przepływ krwi do skóry właściwej, w której tworzone są nowe komórki. Cotygodniowe używanie urządzenia do zabiegu mikrodermabrazji Age Defy Microderm Treatment zluszcza i odżywia skórę, ukazując zdrowszą jaśniejszą i bardziej promienną cerę.
Urządzenia do pielęgnacji skóry Age Defy to zaawansowane, profesjonalnej jakości urządzenia wykorzystujące najnowsze rozwiązania do pielęgnacji skóry poprawiajace jej wygląd. Urządzenia Age Defy dostarczają skórze substancje bioaktywne przeniknikajace w głąb tkanki, by niwelować przyczyny procesu starzenia. Są łatwe w obsłudze i tak skonstruowane, by efekty były widoczne natychmiast.
Dzięki urządzeniom Age Defy, uzyskanie świeżego wyglądu nigdy nie było tak łatwo dostępne. Każdego roku kobiety wydają miliony złotych na dermatologów oraz kosmetologów w poszukiwaniu młodszego wyglądu. Nie musisz wydawać majątku, żeby mieć wspaniałą skórę. Ta sama technologia wykorzystywana przez kosmetologów w profesjonalnych gabinetach, już dzisiaj dostępna jest w zaciszu twojego własnego domu i to za niewielką cenę.
Pozwól sobie być piękną. Wybierz Age Defy!
 
1 Jak pokazano w testach in-vitro na fibroblastach
2 Jak pokazano w testach in-vitro i in-vivo indyjska rzeżucha blokuje wytwarzanie tyrozynazy, enzymu odpowiadającego za produkcję melaniny.
3 jak pokazano w teście in-vitro przeprowadzonym na żelu z liści oliwnych oraz w teście in-vitro przeprowadzonym na ludzkich fibroblastach przy użyciu sproszkowanej gardenii.
4 jak pokazano w teście in-vitro przeprowadzonym na ludzkich fibroblastach przy użyciu sproszkowanej gardenii.
5 jak pokazano na testach in-vitro i badaniach placebo na N-hydroksyimidzie kwasu bursztynowego, chryzynach i peptydach.
6 Zawiera gardenię, która hamuje destrukcyjne enzymy (kolagenozy i MMP-1), jak pokazano w teście in-vitro przeprowadzonym na ludzkich fibroblastach przy użyciu sproszkowanej gardenii.
7 jak wykazano w testach in-vitro na Sinorhizobium meliloti z wykorzystaniem ludzkich keratocytów i eksplantów skóry.
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl