1pxProdukt dnia
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
751,31 zł 644,53 zł
zestaw
Morinda Core MAX
Morinda Core MAX
200,68 zł
Zestaw Promocyjny 1
Zestaw Promocyjny 1
553,71 zł
szt
Zestaw Promocyjny 2
Zestaw Promocyjny 2
556,58 zł
zestaw
Zestaw Promocyjny 3
Zestaw Promocyjny 3
385,68 zł
szt
Zestaw Promocyjny 4
Zestaw Promocyjny 4
319,42 zł
szt
Zestaw Promocyjny 5
Zestaw Promocyjny 5
467,68 zł
szt
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 
1px News

3 stycznia 2014

Noni dla Pupila?

 

Wielu naszych Klientów zadaje nam pytanie, czy sok z noni można podawać naszym domowym pupilom. Odpowiedź brzmi - oczywiście, tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli na przykład nasz kochany piesek, wymaga specjalnej opieki, bądź chcemy wzmocnić jego organizm, możemy podawać mu noni w ilościach proporcjonalnych do masy jego ciała. I tak, dla psów ras małych i szczeniąt zalecamy dawkę od ok. 5 - 10 ml dziennie, natomiast dla psów ras średnich i dużych od ok. 15 - 30 ml każdego dnia. Najlepiej podawać noni rozcieńczone w 100 ml wody, a wymienione wcześniej dawki rozłożyć na dwie porcje w ciągu dnia.

pies i noni

Roślinne (naturalne) związki bioaktywne zawarte w napojach Morindy, zwane irydoidami, służą roślinom między innymi jako mechanizm obronny przed zagrożeniami zewnętrznymi. Podobnie oddziaływują na organizmy żywe, usprawniając ich funkcjonowanie.

Wiemy, że wielu Klientów sklepu Nonibioactive.pl dzieli się swoją codzienną porcją noni ze swoimi ukochanymi zwierzętami. Bardzo pozytywne opinie na temat stosowania soku Tahitian Noni Original oraz MAX`a otrzymaliśmy od właścicieli bulterierów, buldogów francuskich i amstaffów z przewagą umaszczenia białego, które często miewają problemy skórne. Mamy zadowolonych hodowców psów rasy labrador spod Konina, panią Małgosię z Lublina - właścicielkę psa rasy husky, który miał problemy z oczami, pana Zygmunta z Warszawy - właściciela mopsa o imieniu Ares.
Często wyjątkowe działanie noni, właściciele czworonogów doceniają wypróbowując je najpierw na swoich zwierzętach. Tak było w przypadku pani Marty ze Słupska. Jej yorczka Coco, łagodnie pozbyła się szczenięcej cukrzycy. Od tego czasu Pani Marta wraz z mężem i Coco systematycznie piją noni, podobnie jak Pan Mateusz z okolic Kielc, właściciel kota rasy devon rex.
Nasze psy, tj. 11-letnia suczka York o imieniu Cloe oraz młodziak w naszej rodzinie - amstaff Oskar, piją sok z noni. Ich sprawność, zwłaszcza w przypadku staruszki Cloe, warta jest co najmniej odnotowania.

 

Kochajmy zwierzęta. Zasługują na to, co najlepsze.

 

--- 

25 listopada 2014

Tylko przez dwa dni, do 26 listopada do godz. 19.00, wybrane produkty Morindy do 50 zł taniej!

 

Żeby skorzystać z promocji wystarczy zakupić jeden z trzech poniższych produktów:
1. czteropak Tahitian Noni Original (539 lub 549 zł z dostawą)
2. czteropak Morinda Core Max (623 / 633 zł z dostawą)
3. zestaw promocyjny Morinda (599 / 609 zł z dostawą)

 

W trakcie dokonywania zakupu, w koszyku Klienta prosimy uzupełnić pole kupon rabatowy o wpis:
NONIBIOACTIVE20 - dla Klientów, którzy dokonali przynajmniej 3 zakupów w naszym sklepie, lub
NONIBIOACTIVE10 - dla pozostałych Klientów.

 

Aktualny rabat sklepu (29,99 zł) zostanie dodatkowo pomniejszony odpowiednio o 20 lub 10 zł.

Zamówienie na zakup w niniejszej promocji powinno zostać złożone i potwierdzone do dnia 26 listopada br., do godz. 19.00. Promocja dla osób płacących za produkt przy odbiorze lub przelewem (za wyjątkiem płatności e-card). Przelew jednak winien zostać zaksięgowany na naszym koncie najpóźniej 28 listopada br.

 

---

24 listopada 2014

Targi EKO Styl Bielsko-Biała

Serdecznie dziękujemy Klientom za odwiedzenie naszego stoiska TruAge i wykonanie
badań wieku biologicznego w trakcie targów EKO Styl 2014 w miniony weekend.
Gratulujemy bardzo dobrych wyników i dbałości o swoje zdrowie!
Zespół sklepu Nonibioactive.pl

---

21 listopada 2014

Szanowni Państwo, jeśli dysponujecie Państwo wolnym czasem, w najbliższy weekend zapraszamy na targi EKO Styl do Bielska-Białej. Klienci naszego sklepu mogą skorzystać z bezpłatnego badania wieku biologicznego za pomocą skanera TruAge. Wystarczy podać nam swoje imię i nazwisko.

Szczegółowe informacje na temat badania na stronie:
http://wiekbiologiczny.pl/wydarzenie/badania-truage-targi-ekostyl-2014-bielsko-biala/
gdzie można również pobrać i wydrukować bezpłatną wejściówkę na targi.

oraz na stronie organizatora:
http://www.targibielskie.pl/dla-zwiedzajacych-12

Serdecznie zapraszamy

--- 

8 maja 2014

Kwietniowy konkurs sklepu Nonibioactive rozstrzygnięty

Dwie nagrody w postaci zestawu SPA
- Pan Paweł Jania z Sompolna 
- Pani Genowefa Łócka z Sopotu


- Pani Anna krzynecka z Lublina 

----

14 kwietnia 2014

Team Nonibioactive i TruAge Polska (wiekbiologiczny.pl) na targach Zdrowia w Pradze.

Od 11 do 13 kwietnia polsko-słowacka ekipa Nonibioactive i TruAge prezentowała napoje bioaktywne Morindy w trakcie festivalu Evolution BioStyl w Pradze. Wykonaliśmy również badania wieku biologicznego TruAge u niespełna 500 Czechów. 

Morinda-noni-nonibioactive
Noni-morinda-nonibioactive.plNoni-morinda-nonibioactive.pl

---

4 kwietnia 2014

Rabat urodzinowy

od kwietnia br. wprowadzamy do naszego sklepu 10% rabat za zakupy dokonane w miesiącu, w którym przypada dzień Państwa urodzin. 
Podanie daty urodzenia w trakcie dokonywania zakupu, uprawnia Cię do 10% rabatu za zakup dokonany w miesiącu, w którym przypadają Twoje urodziny. Maksymalna wielkość rabatu to 60 zł. Po wpisaniu daty urodzenia, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie z informacją o całkowitej kwocie do zapłaty. 

---

4 kwietnia 2014

Dwa zestawy SPA do wygrania w kwietniu!

Spośród wszystkich osób, które kupią w tym miesiącu dowolny produkt, wylosujemy dwie, które otrzymają świetnej jakości, bardzo wydajny zestaw do pielęgnacji ciała SPA o wartości 100 zł, składający się z trzech kosmetyków: pilingu, masła do ciała i kremu.

---

3 kwietnia 2014

 

Zestaw AgeDefy do wygrania w kwietniu!

Zestaw kosmetyków AgeDefy o wartości 273 zł, zawierający między innymi doskonałe serum pod oczy, rozlosujemy spośród osób, które zakupią w kwietniu promocyjny Zestaw Moirndy - kompleksowy pakiet dla wzmocnienia organizmu, zawierający najlepsze produkty Morindy: 1 butelkę Tahitian Noni Juice i 3 butelki Thrive Max.

---

19 luty 2014

Aktualnie prowadzona jest wymiana grafiki naszego sklepu internetowego. Wierzymy, że nowa wersja sklepu spodoba się naszym stałym i nowym Klientom.

---

13 listopada 2012

Od dnia dzisiejszego do końca miesiąca, przygotowaliśmy dla naszych dotychczasowych Klientów 13 złotowy rabat na dowolne zakupy w sklepie Nonibioactive.pl

Dodatkowo do zamówień o numerach kolejnych 1855, 1866 i 1877 dołożymy bezpłatnie odpowiednio: 1 opakowanie multiwitaminy FIT Refine, zestaw 2 kieliszków Morindy oraz katalog produktów wraz z zestawem długopisów Morindy.

Jeśli powyższe numery zamówień, przypadną osobom spoza określonej niżej grupy naszych wcześniejszych Klientów, upominki wyślemy osobom, które dokonają zakupu na najbliższy, wyższy numer od wymienionych.

Warunki udzielenia rabatu:

Z rabatu mogą skorzystać wszystkie osoby zarejestrowane w naszym sklepie, oraz ci niezarejestrowani Klienci, którzy dokonali co najmniej jednego zakupu w sklepie Nonibioactive.pl przed dniem 12 listopada 2013 r.
Jeśli jesteś osobą, która nie otrzymała informacji e-mail z kodem rabatowym, a spełniasz powyższe warunki, wyślij do nas e-mail z imieniem i nazwiskiem, a my zwrotnie prześlemy Ci kod.  

---

12 listopada 2013

Październikowy konkurs rozstrzygnięty. Nagrodę w postaci zestawu kosmetyków do pielęgnacji ciała SPA wylosowała Pani Bahleda-Curuś z Zakopanego. Serdecznie gratulujemy.

---

29 października 2013

W związku ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów październikową promocyjną sprzedażą napojów bioaktywnych Morindy, wydłużamy czas jej trwania!
Aby zakupić w najniższej cenie w Polsce jeden z czterech wyjątkowych produktów, które umieściliśmy w prawej kolumnie jako "Produkty Dnia" i dodatkowo wziąć udział w losowaniu zestawu kosmetyków do pielęgnacji ciała SPA, wystarczy złożyć zamówienie do poniedziałku, 4 listopada br. (godz. 20.00). 

---

22 października 2013

W dniu dzisiejszym nasz skaner TruAge, wyliczył po raz 3 wyliczył wiek biologiczny dla badanego w wysokości 140 lat! 61 letnia mieszkanka Mikołowa w trakcie badania w Goczałkowicach-Zdroju, miała ponad 430 jednostek AGE w swoich tkankach. Swój nieciekawy wynik - jak sama twierdzi, zawdzięcza swojemu przepracowaniu, stresowi i małej ilości snu. Pamiętajmy zatem, że nasz organizm potrzebuje odpoczynku po pracy. Powinniśmy spać minimum 7 godzin dziennie.

---

14 października 2013

Targi Natura Food, Łódź. W dniach 10-13 października br. uczestniczyliśmy w imprezie targowej Natura Food w Łodzi. Na dwóch skanerach TruAge badaliśmy stopień zanieczyszczenia organizmu i wiek biologiczny osób, które odwiedziły nasze stoisko. Wykonaliśmy ponad 160 skanów! Wiek biologiczny około 30 lat, u 40, 50, a nawet 60-cio latek wywoływał uśmiech na twarzy i często nieukrywaną radość. Gratulujemy dbałości o zdrowie!

---

6 października 2013

BioStyl, Bratislava. W dniach 3-5 października br. wspólnie z naszym Słowackim liderem Morindy, przez 3 dni propagowaliśmy zdrowy styl życia z Morindą w Bratysławie. U naszych południowych sąsiadów wiedza na temat Noni jest jeszcze niewielka. Jednak zarówno badanie skanerem TruAge, jak i degustacja Tahitian Noni Original, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Słowacy na samych targach zakupili ponad 50 butelek Noni Original, a badanie TruAge wykonaliśmy dla ponad 130 osób. Wg. naszych spostrzeżeń z wcześniejszych badań w Polsce, nasi sąsiedzi żyją zdrowiej i mają zdecydowanie lepsze wyniku poziomu AGE. 

---

24 sierpnia 2013

Badanie TruAge. Na pszczyńskim rynku w dniach 24 - 25 sierpnia, w trakcie Dni Pszczyny. Zapraszamy. Cena badania 30 zł. W trakcie imprezy losowanie bezpłatnych badań.

---

7 sierpnia 2013

Poznaj swój wiek biologiczny. Wybierz drogę do dłuższego życia.
Zapraszamy na badanie skanerem TruAge.

Już pod koniec sierpnia będziemy posiadaniu jednego z ośmiu w Polsce urządzenia do pomiaru wieku biologicznego.
Skaner TruAge jest certyfikowanym urządzeniem, które umożliwia w sposób bezinwazyjny pomiar ilości związków A.G.E. (Końcowych produktów zaawansowanej glikacji) i na jego podstawie określa m.in. nasz wiek biologiczny. 

Zapraszamy na stronę TruAge.com, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat związków A.G.E. Natomiast każda osoba, która w okresie do 30 września br. zarejestruje się na stronie TruAge, będzie mogła skorzystać z badania skanerem TruAge za połowę ceny, czyli 30 zł. Taką cenę oferujemy również wszystkim Klientom naszego sklepu, jeśli wyrażą taką chęć.
Badania prowadzić będziemy w całej Polsce w różnych miastach. Będziemy informować Państwa o ich terminie i miejscu.

Zapraszamy
Zespół Sklepu Nonibioactive.pl


---

3 lipca 2013

Konkurs za czerwcowe zakupy w sklepie Nonibioactive.pl rozstrzygnięty:

- litrową butelkę soku Tahitian Noni Original wylosował Pan Paweł Hola z Krakowa
- zestaw AgeDefy Biotopical Intervention Set wylosowała Pani Justyna Kurzydło z Wągrowca.

Gratulujemy laureatom. Życzymy dużo zdrowia i zapraszamy na kolejne zakupy do naszego sklepu.
Nagrody wyślemy kurierem DPD. Otrzymacie je Państwo w poniedziałek, 8 lipca br.

Już wkrótce ogłosimy kolejny konkurs. Zapraszamy zatem na zakupy.

 

---

31 maja 2013

Nagrody za zakupy w sklepie Nonibioactive.pl w czerwcu 2013

Spośród wszystkich naszych Klientów zarówno tych zarejestrowanych, jak i dokonujących jednorazowego zakupu w miesiącu czerwcu br., rozlosujemy dwie nagrody.
Jedną, litrową butelkę soku Tahitian Noni® Original wyślemy osobie, która dokona dowolnego zakupu na kwotę wyższą niż 310 zł (bez kosztów wysyłki).
Drugą nagrodę - zestaw AGEdefy Biotopical Intervention Set, przekażemy Klientowi, który zakupi zestaw Morinda, składający się z jednej butelki soku Tahitian Noni® Original o poj. 750 ml i 3 butelek Noni MAX). 

O wygranej poinformujemy Klientów za pośrednictwem poczty e-mail, a nazwiska opublikujemy w zakładce NEWS.

Przypominamy, że osoby kupujące w czerwcu br. zestaw Morindy, otrzymają 1 butelkę Noni MAX za 1 grosz, jeśli w lipcu dokonają zakupu za 120 punktów. Wielkość ta odpowiada następującym produktom:
1. czteropak litrowych butelek napoju Tahitian Noni Original,
2. czteropak Noni MAX;
3. czteropak Tahitian Noni Extra;
4. 4-litrowe quady Tahitian Noni Original lub Extra;
5. dwa czteropaki Tahitian Noni Pure.

Zapraszamy na zakupy
Zespół Sklepu Nonibioactive.pl

---

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl