1pxProdukt dnia
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
751,31 zł 644,53 zł
zestaw
Morinda Core MAX
Morinda Core MAX
200,68 zł
Zestaw Promocyjny 1
Zestaw Promocyjny 1
553,71 zł
szt
Zestaw Promocyjny 2
Zestaw Promocyjny 2
556,58 zł
zestaw
Zestaw Promocyjny 3
Zestaw Promocyjny 3
385,68 zł
szt
Zestaw Promocyjny 4
Zestaw Promocyjny 4
319,42 zł
szt
Zestaw Promocyjny 5
Zestaw Promocyjny 5
467,68 zł
szt
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 
1px Który sok?

Wszystkie soki z noni - napoje bioaktywne firmy Morinda różnią się ilością roślinnych związków bioaktywnych zwanych irydoidami (więcej o irydoidach piszemy na stronach Morinda to Noni i Działanie Noni), a co za tym idzie również zawartością innych roślin potęgujących działanie noni.

Każdy człowiek ma różne zapotrzebowanie na składniki bioaktywne. Mniejsza ich ilość całkowicie zaspokaja potrzeby małych dzieci i młodzieży. Większą ilość potrzebują ludzie aktywni, chorzy i sportowcy. Poniższa tabela prezentuje cztery produkty Morindy o różnej zawartości irydoidów. Wybierz sok odpowiedni dla siebie, lub skonsultuj się z nami. Pomożemy wybrać Ci odpowiedni produkt.

Sok Tahitian Noni®
ORIGINAL
Sok z Noni. Tahitian Noni Juice

Sok Tahitian Noni®
EXTRA
Sok z Noni. Tahitian Noni Extra.

Sok Tahitian Noni®
PURE
Czysty sok Noni. Puree z Noni

Sok Morinda Core
MAX
Sok Noni Core Max

Doskonały dla każdego.
Specjalna receptura
zapewnia
również dobry smak.

Dla osób aktywnych.
Oprócz Noni zawiera
unikalny składnik -
wyciąg z liścia oliwki.

Pureé z owocu i liścia
Noni. 
Raczej niesmaczne.
Dla osób, które chcą
konsumować czyste noni.

Najpotężniejszy napój
bioaktywny na świecie.
Zawiera irydoidy z pięciu wyjątkowych roślin.Składniki napojów bioaktywnych firmy Morinda:

Rośliny zawierające irydoidy.


Napoje bioaktywne Tahitian Noni® zawierają składniki odżywcze, które wspierają organizm i poprawiają sprawność fizyczną
. Stanowią też naturalne źródło manganu, który chroni komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i poprawia nasz metabolizm.

 

Co wyróżnia firmę Morinda spośród innych producentów soku z noni?

masz toFirma Morinda (do maja 2012 roku - Tahitian Noni International) była pierwszym przedsiębiorstwem, które wprowadziło na rynek sok z noni. Bardzo szybko oferowany przez nas produkt stał się synonimem bardzo wysokiej jakości. Nasz produkt, po serii rygorystycznych badań, został autoryzowany przez Komisję Europejską jako „Novel Food” (Nowa Żywność).

masz toMorinda jest pierwszą w świecie firmą, która opracowała unikalny, opatentowany proces zbioru i przetwarzania noni "od drzewa do butelki", dzięki czemu wszystkie zdrowotne składniki owocu noni znajdują się w soku. Żadna inna firma nie ma dostępu do tej procedury.

masz toMorinda utrzymuje jedyne na świecie laboratorium naukowe poświęcone badaniom noni i nieustannie doskonali wytwarzane produkty, koncentrując swoje wysiłki na zadowoleniu swojej kilku milionowej rzeszy Konsumentów.

masz toBadania naukowe oparte na soku Tahitian Noni prowadzone są na ogromną skalę. Sok Tahitian Noni stał się podstawą wszelkich badań prowadzonych na noni. Tym samym Morinda jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie badań i ekspertyz prowadzonych na Morinda Citrifolia.

masz to

Napoje bioaktywne z Tahitian Noni są pasteryzowane, ponieważ tylko takie, mogą być dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla Konsumenta, a dzięki unikalnemu procesowi produkcji stosowanemu przez Morindę - Tahitian Noni, nie tracą nic na swojej jakości.

masz toMorinda produkuje wyłącznie sok z noni i napoje bioaktywne, których głównym składnikiem jest noni. Nie zajmuje się produkcją soków z innych owoców.

masz to


Morinda zbiera owoce Noni wyłącznie z wysp Polinezji Francuskiej, będącymi źródłem najlepszej jakości soku.

 

masz toProdukty Morindy wyróżnia spośród innych również 90-dniowa gwarancja zwrotu*, dzięki której każdy może sprawdzić na sobie, jak wiele Noni może dla niego zrobić. Takiej gwarancji pewności za jakość produktu, nie daje żadna inna firma.

masz to
Obecnie na świecie co 1,8 sekundy sprzedawana jest butelka Tahitian Noni Original


masz to

Pamiętaj, że wszystkie produkty sprzedawane w postaci płynnej tj. zarówno te liofilizowane, jak i otrzymywane z suszu, muszą być pasteryzowane lub konserwowane chemicznie. Noni poddane procesowi liofilizacji staje się owocem w proszku, a przecież kupujemy go w postaci płynnej! Trzeba zatem rozcieńczyć go wodą, a potem potraktować chemią lub poddać procesowi pasteryzacji. Nie ma również możliwości przewożenia soku z noni statkami w ogromnych kadziach (o czym piszą niektórzy producenci), gdyż setki mil morskich podróży, uczyniłyby produkt zabójczym dla naszego organizmu.

  

DLACZEGO INNE SOKI SĄ MNIEJ SKUTECZNE NIŻ TAHITIAN NONI?

znakSuszone bądź odwodnione noni.
Proces odwadniania usuwa korzystne biopierwiastki i osłabia siłę działania soku.


znakKontrola całego procesu przetwarzania
.
Wiele firm przetwarzających noni zaopatruje się w owoce na rynku wtórnym, w związku z tym nie może zapewnić odpowiedniej jakości stosowanego surowca. Ogromną niewiadomą stanowi zawartość sproszkowanego owocu.

znakKonserwacja.
Większość soków zawiera sorbinian potasu, benzoesan potasu, benzoesan sodu, kwas cytrynowy i cytrynian potasu. Suszone i liofilizowane noni sprzedawane jest w postaci płynnej co wymusza stosowanie konserwantów. Sok Tahitian Noni jest ich pozbawiony.

znakBezpieczeństwo stosowaniaPasteryzacja gwarantuje, że sok pozbawiony jest bakterii i mikroorganizmów, ponadto chroni substancje zdrowotne przed zniszczeniem. FDA wymaga stosowania na niepasteryzowanych sokach specjalnej ostrzegawczej naklejki. 

znakSztuczne słodziki.
Dodatek cukru, bądź innych substancji słodzących obniża wartości odżywcze soku i w żaden sposób nie poprawia jakości biopierwiastków zawartych w noni. Stosowane w innych sokach słodziki to fruktoza, sacharoza i glukoza.

znakSztuczne zagęszczacze.
Karacen i guma ksantanowa stosowane są przez niektórych producentów noni aby zagęścić sok, udający 100% puree z noni.

znakPulpa (papka, puree) noni.
Nasze porównania składu przedstawiają wiele produktów zawierających "100% czystego" soku, tymczasem w wielu z tych produktów brak jest zdrowotnych składników zawartych w pulpie z owocu noni.

znakBadania.
Większość firm posługuje się badaniami przeprowadzanymi przez Morindę, oraz naukowców pracujących na oryginalnym produkcie Tahitian Noni. Nie posiadają własnych laboratoriów, nie prowadzą badań a noni stanowi jedynie ułamek z kilkuset innych produktów będących w ich linii produkcyjnej.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl