1pxProdukt dnia
Zestaw MORINDA
Zestaw MORINDA
659,00 zł 622,00 zł
zestaw
Morinda Core MAX
Morinda Core MAX
187,83 zł
1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 
Obsługiwane płatności
1px Regulamin Sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
Nonibioactive.pl

 

§1

Postanowienia ogólne

 

1. Sklep internetowy [dalej „Sklep”] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].

2. Właścicielem Sklepu jest: AUH Siódemka Anna Brudny. z siedzibą w Pszczynie, przy ul. Wojciecha Korfantego 13/9, NIP: 9542552172, tel. 600 426 066, email: biuro(at)nonibioactive.pl. Nr konta: 85 1020 2528 0000 0602 0032 0275. Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

6. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

 

§2

Zamówienia

 

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

a) poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,

b) e-mailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,

c) sms'em na numer telefonu dostępny na stronie internetowej Sklepu.

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta, poprzez kliknięcie w link potwierdzający w e-mailu wysłanym Klientowi przez Sklep.

 

§3

Płatności

 

1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.

2. Ceny przesyłek określone są w kosztach dostawy.

3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

 

§4

Wysyłka towaru

 

1. Zamówiony towar, dla zapewnienia maksymalnej ochrony produktów w opakowaniach szklanych, wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

2. Czas realizacji zamówienia trwa od 48 godzin, do kilku dni w przypadku zamówień złożonych tuż przed okresem weekendowym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: czas realizacji zamówienia.

3. W przypadku płatności elektronicznej za pośrednictwem systemu e-card lub karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.

4. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

 

§5

Reklamacje

 

1. Sklep Nonibioactive.pl jest niezależnym dystrybutorem (konsultantem) produktów firmy Morinda Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są przez biuro Morinda Polska Sp. z o.o. i tam też powinny być odsyłane. Dane adresowe biura znajdują się na stronie Reklamacje i zwroty.

2. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad i uchybień w dostarczanej przesyłce, prosimy o bezzwłoczny kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem Morinda w Poznaniu, lub sklepem Nonibioactive.pl. Jeśli to możliwe, prosimy też o wykonanie zdjęć dokumentujących nieprawidłowości stwierdzone przez Klienta.

3. W przypadku jeśli Klient otrzymał towar wyraźnie uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem (przed pokwitowaniem odbioru przesyłki kurierowi), zalecamy jego nieodbieranie i poinformowanie telefonicznie lub mailowo biuro Morindy w Poznaniu lub sklep ŚwiatNoni.com o zaistniałym fakcie. Po potwierdzeniu braków lub uszkodzeń, wyślemy do Państwa zamówienie ponownie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

4. Jeżeli po odebraniu przesyłki, okaże się że jest uszkodzona, ma braki lub jest niezgodna z zamówieniem, reklamowany towar należy odesłać w terminie do 14 dni do biura Morindy w Poznaniu.

5. Po sprawdzeniu reklamacji Klienta w terminie do 14 dni roboczych, przesyłka wysyłana jest ponownie.

6. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Morinda.

7. W naszym sklepie można również skorzystać z 90-dniowej Gwarancja Satysfakcji. Jeśli zdarzy się, że Klient nie jest zadowolony z zakupionego produktu, może zwrócić jego niewykorzystaną część i otrzymać zwrot kosztów zakupu. Szczegółowe zasady zwrotu z tytułu Gwarancji Satysfakcji znajdują się na stronie Reklamacje i zwroty.

8. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach, nie mogą być podstawą reklamacji.

9. Więcej informacji na temat reklamacji znajduje się na stronie Reklamacje i zwroty.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 30 maja 2014 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient złoży, w terminie 14 dni od odbioru towaru - oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Dokument ten można pobrać tutaj. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może złożyć również listownie lub za pośrednictwem poczty e-mail, muszą w nim jednak znaleźć się wymagane informacje. Szczegóły na stronie Reklamacje i zwroty.

3. Klient na koszt własny zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

4. W terminie do 14 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

5. Szczegółowe informacje na temat zwrotów i reklamacji znajdują się na stronie Reklamacje i zwroty.

 

 

§7

Ochrona prywatności

 

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych firmie AUH Siódemka z siedzibą w Pszczynie oraz firmie Morinda z siedzibą w Provo (Utah - USA), podmiotom zależnym i stowarzyszonym z Morindą na całym świecie i innym Niezależnym Konsultantom należącym do tej samej organizacji sprzedaży lub linii dystrybucji w wyłącznym celu administrowania sprzedaży i dystrybucji produktów Morindy oraz do przedstawiania Niezależnym Konsultantom raportów sprzedaży w ramach wspólnej organizacji sprzedaży. Klient, podpisując Umowę, zgadza się i rozumie, że jego dane osobowe będą przekazywane do krajów o poziomie prawnej ochrony prywatności innym niż zapewniany w kraju ojczystym klienta.

2. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie ze sklepu Nonibioactive.pl oraz firmy Morinda materiałów reklamowo-promocyjnych, jednakże w każdej chwili może od tej zgody odstąpić - informując o tym za pośrednictwem poczty e-mail bądź telefonicznie.

3. W trakcie składania zamówienia Klient może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazywanie informacji na temat badań i zagadnień związanych z promocją zdrowego stylu życia: TruAge. Informacje te są wysyłane w postaci newslettera przez serwis Wiekbiologiczny.pl. Administratorem danych tego serwisu jest również właściciel sklepu Nonibioactive.pl - firma AUH Siódemka z siedzibą w Pszczynie.

4. Każdy Klient, który przekazał nam swoje dane osobowe ma pełną możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji, usunięcia lub zablokowania jakichkolwiek danych, które są nieprawidłowe.

 

 

§8

Własność intelektualna

 

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć, tekstów i opisów produktów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.

3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.

4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.

5. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego §6, ust. 2.

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl